Formulada Bayrak Sallayan Ceo Espirilere Konu Oldu

24 Ekim 2022 Kapalı Yazar: admin

Apple CEO’su Tim Cook, Formula 1 ABD Grand Prix’inde damalı bayrağı sallayan isim oldu. Ancak kendisi bu vazifiyeti pek de sallamadı…
Formula 1 2022 takviminin on dokuzuncu yarışı olan ABD Grand Prix’i bu hafta sonu sistemlendi. Max Verstappen’in galip geldiği yarışta Lewis Hamilton tekrardan podyuma çıktı, Charles Leclerc ise üçüncü sırada yer aldı.

Bu üç ismin son turda bitiş çizgisinden geçerken gördüğü damalı bayrağın ardındaysa ön görü edilmez bir isim bulunmaktadu. 2022 ABD GP’sinin damalı bayrağı, Apple CEO’su Tim Cook doğrulusunda sallandı. Ya da sallanmaya çalışıldı.

Her Grand Prix’de bulunduğu gibi ABD Grand Prix’inde de damalı bayrak, ülkenin önde gelen isimlerinden birisinin eline verildi. Ancak bu bayrağı taşıyan ve yarışın bittiğini sürücülere işaret eden Tim Cook, bayrağı sallamakta bir tık problem yaşıyor gibiydi.

Cook, bayrağı sallarken sanki hiç orada olmak istemiyormuş gibi yüz ifadeleri yansıtıyor, bayrağı da öylesine sağdan sola soldan sağa gdolayıyordu. Tabii bu hal, sosyal medyadan da birtakım komik reaksiyonlara niçin oldu.