John Wick Film Serisinin Yeni Oyunu Geliyor

5 Kasım 2022 Kapalı Yazar: admin

John Wick serisinin üretici şirketi Lionsgate’in CEO’su, yaptığı bildirimde serinin AAA niteliğinde bir oyununun geleceğini belirtti.
Normalde filmleriyle tanıdığımız fakat birkaç adet çok bilinmeyen oyunu da tespit edilen Lionsgate şirketi, aksiyon kategorisinde kült bir hale gelmiş olan ve üreticisi bulunduğu John Wick’in oyunun geleceğini açıkladı.

John Wick serisinde karakterin mevcut bilhassarin ve filmlerin hususunun bir aksiyon oyununa ne kadar makul olma ihtimalini insanlar senelerdır düşünüyordu. Fakat şirketin aniden bu duyuruyu yapması hiç beklenmiyordu.

Lionsgate’in CEO’su Jon Feltheimer, yatırımcılarla oluşturulan bir kazanç görüşmesi esnasında yaptığı bildirimde, yapım şirketinin son senelerdeki en çok gişe getiren film serilerinden bir adetsi olan John Wick’in AAA seviyesinde bir oyunun geleceğini açıkladı:

“Gaza gelmek istemiyorum, fakat John Wick’in AAA bir oyunun geleceğine inanıyoruz. Birçok oyun şirketinden öneriler alıyoruz ve bunu sağlamayı aslında istiyoruz. Şu noktada daha çok şey söylemek istemiyorum.”