Telepati İle Ağzınızı Açmdan Konuşabilir ve İletişimde Kalabilirsiniz

9 Eylül 2022 Kapalı Yazar: admin

Telepati yardımıyla ağzınızdan tek bir ses çıkmadan veya tek bir harf yazmadan rağmenızdaki ile anlaşabilirsiniz, yani en azından kuramde bu tür. Bilimsel bir şekilde bugüne kadar net bir şekilde kanıtlanmamış olan telepati, teknoloji yardımıyla uygulanabilir duruma gelebilir. Gelin telepati nedir, gerçek mi bütün ayrıntılarıyla görelim.
İnsanlara dert anlatmak çok yorpubg mobile ucu, kimi vakit keşke hiç mevzuşmadan anlaşsak mı diyorsunuz? Telepati ile bu olası. Bilim kompu filmlerinden alışık bulunduğumuz bir kavram olan telepati, sadece kompu aleminde kendisine yer bulmuyor. Pek çok birey telepat bulunduğunu iddia ediyor ve hem de birçok bilim insanı telepatinin olası olup olmadığına dair tecrübeler yapıyor. Bir vakit evvel mühendisler de telepati çalışmalarına katılmaya başladılar.

Yapılan bilimsel çalışmalar telepatiyi net bir şekilde kanıtlayamadı yalnız net bir şekilde da reddedemedi. Ardından uygulanan birtakım çalışmalarda iki zihin arasına birtakım teknolojiler girdiği vakit telepatinin çok daha olası bulunduğu meydana çıktı. Yani belki filmlerde gördüğümüz gibi bir telepati olası olmayabilir yalnız teknolojinin yardımıyla bu olası duruma gelebilir. Gelin telepati nedir, gerçek mi gibi mevzu ile ilgili merak edilen soruları bütün ayrıntılarıyla görelim.